Hlavní informace

Jsi profesionál zaměřený na cíle, připravený se učit a podporovat naše obchodní aktivity v DACH regionu? Baví tě každodenní komunikace a uzavírání obchodů s mezinárodními klienty? Skvělé, protože právě tebe hledáme!

Připoj se k našemu týmu ještě dnes! Vyvíjíme a prodáváme Easy Project a Easy Redmine - software pro projektové řízení, který v současné době využívá více než 3 000 klientů po celém světě.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Prodej softwarového řešení pro malé a střední firmy
  • Analýza potřeb klientů a tvorba cenových nabídek
  • Péče o klienty v DACH regionu
  • Žádné studené volání díky vynikajícím výsledkům marketingu

POŽADAVKY

  • Výborná angličtina slovem i písmem
  • Druhý jazyk výhodou
  • Orientace na cíl
  • Schopnost rychle se učit
  • Hledáme zkušené obchodníky i nezkušené absolventy
  • VŠ ekonomického zaměření výhodou

CO NABÍZÍME

  • Bezpečnost, komfort a špičkové vybavení
  • Motivační odměna
  • Slibná kariéra v oblasti IT
  • Mezinárodní zkušenosti
  • Možnost rychlého profesního růstu

KDO JSME

Jsme stabilní firma s vizí a globálně úspěšným produktem. Víme, že mezilidské vztahy a úspěch jdou ruku v ruce – proto o sebe pečujeme a jsme jeden tým.

Děkuji za odpověď - těším se, že společně zahájíme dlouhodobou úspěšnou spolupráci.

Filip Morávek, zakladatel a CEO

Další informace