Hlavní informace

Máš rád IT?  Baví tě přímý kontakt s lidmi a máš silný tah na branku? Super! Přidej se k nám a buď easy ;-)

Staň se součástí týmu, který vyvíjí a prodává Easy Project - úspěšný software pro projektové řízení, který se v ČR prodává již od roku 2007 a celkem má přes 3 000 klientů po celém světě.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Prodej softwarového řešení pro malé a střední firmy
  • Analýza potřeb klientů a tvorba cenových nabídek
  • Péče o stávající klienty

POŽADAVKY

  • Umíš dobře prezentovat a komunikovat
  • Schopnost rychle se učit
  • Angličtina (stačí B2)
  • Máš zkušenosti s prodejem

CO NABÍZÍME

  • Motivační odměnu a perspektivní kariéru v rostoucí firmě
  • Rodinnou atmosféru
  • Podporu ve vzdělávání a osobním růstu
  • Dostatek dovolené, home office a další benefity
  • Radost z práce a úspěchu

KDO JSME

Jsme stabilní firma s vizí a globálně úspěšným produktem. Víme, že mezilidské vztahy a úspěch jdou ruku v ruce – proto o sebe pečujeme a jsme jeden tým.

Děkuji za odpověď - těším se, že společně zahájíme dlouhodobou úspěšnou spolupráci.

Filip Morávek, zakladatel a CEO

Další informace