Hlavní informace

Máš rád management a IT? Nebojíš se mluvit a obhajovat své názory? Umíš najít řešení složitých problémů?

Pojď pracovat k nám, děláme špičkový software pro řízení projektů a firem – podívej se na Easy Project a Easy Redmine. Máme více než 3000 klientů po celém světě a potřebujeme šikovné lidi, klidně i bez velkých zkušeností.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Nastavování nejlepšího softwaru na řízení projektů a firmy
  • Komunikace s firmami z celého světa
  • Školení klientů na používání softwaru
  • Pomoc s vylepšováním Easy Projectu

POŽADAVKY

  • Absolvent VŠ se zaměřením management a/nebo IT
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • Umění dobře klást otázky
  • Analytické myšlení a schopnost navrhovat jednoduchá řešení
  • Zkušenosti s prezentováním nebo výukou výhodou
  • Další jazyky také výhodou

CO NABÍZÍME

  • Rodinnou atmosféru
  • Dobrou odměnu a perspektivní kariéru v rostoucí firmě
  • Podporu ve vzdělávání a osobním růstu
  • Nadstandardní dovolenou, home office a další benefity
  • Radost z práce na světovém produktu

KDO JSME

Jsme stabilní firma s vizí a globálně úspěšným produktem. Víme, že mezilidské vztahy a úspěch jdou ruku v ruce – proto o sebe pečujeme a jsme jeden tým.

Děkuji za odpověď - těším se, že společně zahájíme dlouhodobou úspěšnou spolupráci.

Filip Morávek, zakladatel a CEO

Další informace