Hlavní informace

Máš rád/a Sass, UX a web design obecně? Orientuješ se v modulárních CSS fameworcích? Jsi zodpovědná osoba, pro kterou je kvalitní výstup práce důležitý?

Chceš najít práci, kde je osobní přístup k lidem a práci samozřejmostí? Třeba jsi zrovna dokončil/a školu a chceš start své kariéry? Přidej se k nám a buď easy ;-)

Hledám novou posilu, která společně s mým týmem bude pečovat o kvalitu interface v naší aplikaci.

Mám na starosti Front-end tým - JavaScript, CSS/Sass, šablony. Budeš mi pomáhat hlavně s Sass-em, ale čas od času si sáhneš i na JavaScript nebo Ruby on Rails.

Jsme IT firma s rodinnou atmosférou a přístupem, náš styl je inspirován některými principy svobodné firmy. Je nás šedesát a společně děláme Easy Project – špičkový software pro řízení projektů, který používá přes 3000 firem po celém světě. Víme, že mezilidské vztahy a úspěch jdou ruku v ruce – proto o sebe pečujeme a jsme jeden tým. Více o nás na našem profilu.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Vyvoj modulárních UI komponentů aplikace pro projektové řízení
  • Refaktorování staršího kódu, tak aby byl dlouhodobě udržitelný
  • Oprava chyb, které nám proklouzly
  • Podílet se v týmu na rozvoji celé aplikace
  • Hledání inovativních řešení různorodých problémů

POŽADAVKY

  • V Sassu jsi alespoň mírně pokročilý/á
  • Pálí ti to a máš oko pro dobrý UI design
  • Umíš se postavit problémům čelem
  • "Code review" a Git ti není cizí

CO NABÍZÍME

  • Rodinnou atmosféru
  • Perspektivní kariéru v rostoucí IT firmě
  • Podporu ve vzdělávání a osobním růstu
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost home office a dostatek dovolené

KDO JSME

Jsme stabilní firma s vizí a globálně úspěšným produktem. Víme, že mezilidské vztahy a úspěch jdou ruku v ruce – proto o sebe pečujeme a jsme jeden tým.

Děkuji za odpověď - těším se, že společně zahájíme dlouhodobou úspěšnou spolupráci.

Miloš Vlach, vedoucí Frond-end týmu

Další informace